Bytový dům Grácie

ulice Na Burni, Ostrava
0 Kč

Popis projektu

Představujeme vám projekt rozsáhlé rekonstrukce vily postavené v roce 1920 baronem Wilczkem v ulici Na Burni ve Slezské Ostravě. Vila původně sloužila k bydlení rodin vysokých úředníkům oceláren a dolů.
 
Velmi dobře dostupná a klidná lokalita spolu s výbornými dispozicemi a stavebním provedením vily daly dobrý základ a podnět pro rozsáhlou rekonstrukci budovy a vrácení jejího původního účelu – vysokého standardu rodinného bydlení. 

Záměrem investora je důkladná rekonstrukce stavby spočívající ve vytvoření:

- nové hydroizolace, drenáže, zateplení střechy a položení nové střešní krytiny
- zateplení stavby, osazení kvalitními okny, vybudování nových teras
- kompletní výměny vodoinstalace, odpadů, elektroinstalace
- výměny podlahových krytin, vnějších a vnitřních omítek
- vybudování nových parkovacích míst

Samotné bytové jednotky nabízejí svou výměrou a vybavením vysoký životní komfort. Užitná plocha bytů 2+kk je od 45 do 95 m2, mezonetových bytů 3+kk 107 m2 a bytů s dispozicí 4+kk 111 m2. K bytům přináleží zděné sklepy o výměře 5-8 m2, u bytů 4+kk lodžie 7,5 m2.
 
Ke každému bytu jsou k dispozici dvě parkovací místa. Byty budou vybaveny kondenzačním plynovým kotlem pro podlahové vytápění a ohřev TUV. Dále bude k dispozici široký výběr podlahových krytin, sanitárních předmětů, obkladů a dlažeb. Každý z klientů má možnost vlastní volby materiálů a vzorů.

Lokalita

Vila postavená v roce 1920 baronem Wilczkem v ulici Na Burni ve Slezské Ostravě. Vila původně sloužila k bydlení rodin vysokých úředníkům oceláren a dolů.

Velmi dobře dostupná a klidná lokalita s vynikající dostupností do centra Ostravy.

Kontaktní informace:

Radek Sklář
Tel.: +420 800 400 600
E-mail: rsklar@rscs.cz