BYTY V PARKU

ulice U Staré elektrárny, Ostrava
0 Kč

Popis projektu

Jedná se o unikátní projekt městského bydlení v soukromém parku o rozloze bezmála 5.000 m2 ve vzdálenosti pouhých 5 minut chůze od Masarykova náměstí.

Architektonicky je projekt tvořen třemi samostatně stojícími domy v 5 nadzemních podlažích. Celkově se v projektu nachází 66 bytových jednotek, jejichž dispozice jsou 2+kk až 5+kk. Obytné plochy bytů jsou od 45 m2 do 119 m2.

Téměř každý byt disponuje terasou či balkonem, přičemž výměry některých teras se blíží 100 m2. Každý dům má vlastní vchod, každá bytová jednotka má minimálně jedno vnitřní nebo jedno venkovní stání.

Výhody projektu:

- velmi dobrá dostupnost, pěšky 5 minut od Masarykova náměstí

- v dosahu kultura, oddych, sport, zábava

- umístění v klidové zóně plné zeleně

- vlastní pozemek s parkovou úpravou, bezpečí pro Vás a Vaše děti

- vlastní parkovací místo v suterénu domu nebo u vchodu do domu

- prostorné balkony a teras

- vysoko nastavený standard vybavení bytů

- možnost změny dispozice bytu

- možnost změny vybavenosti bytu

 

 

Lokalita

Projekt se nachází v samém srdci centra města Ostravy, v těsné blízkosti radnice městské části Slezská Ostrava tzv. "zámečku".

 

Samotné pozemky se rozkládají v ulice Jeronýmova a U staré elektrárny. Výjmečnost projektu tkví právě v jeho umístění, které je charakterizováno na jedné straně pěší dostupností Masarykova náměstí, tedy centra města a zároveň je unikátně skryto před pulsujícím městským životem. Vše je díky okolní rozptýlené zástavbě historických budov, prvorepublikových vil a zejména však zeleni.

 

Díky svému výjmečnému umístění je možno kompletně využít veškerých služeb a občaské vybavenosti, jež skýtá centrum města Ostravy, stejně jako volnočasových a kulturních aktivit pro Vás a Vaši rodinu.

 

Bydlet na "Slezské" vždy znamenalo něco víc! Důkazem toho jsou honosné rezidenční a mnohdy také kulturně a památkově chráněné vily výjmečných obyvatel města Ostravy. Nyní máte možnost stát se jedním z nich! 

Kontaktní informace:

Vladimír Kadlečík
Tel.: +420 800 400 600
E-mail: vkadlecik@rscs.cz